Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka Ailleron (wcześniej Wind Mobile) jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych (związanych z telefonią komórkową) w Polsce.

ailleron

Sesja z ubiegłego piątku przynosiła posiadaczom akcji prawie 10% wzrost, który podparty był znaczącym wzrostem wolumenu. Patrząc od czysto technicznej strony może oznaczać to zakończenie korekty i prawdopodobne wzrosty w najbliższym czasie. Korekta spadkowa osiągnęła zbliżony zasięg do poprzedniej, zatrzymała się na czytelnym wsparciu, a silna reakcja oraz wzrost obrotów oznaczają prawdopodobnie powrót do wzrostów z pierwszym celem przy ostatnim maksimum.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Ronson jest spółką deweloperską realizującą projekty mieszkaniowe. Spółka szybko rozszerza geograficzny zasięg swojego działania na większe miasta Polski.

ronson

Spółka należy do najgorętszych walorów w ostatnim czasie. W miniony piątek odnotowała trzecią z rzędu niesamowicie mocną sesję. Tym razem wzrosty sięgnęły ponad 5%. Cały ubiegły tydzień przyniósł ponad 17% wzrost ceny. Wszystko to podparte jest także nieco wyższymi obrotami. Na wykresie tygodniowy widać, że od połowy 2015 roku ma miejsce umiarkowana tendencja wzrostowa. Wybicie linii korekty zdynamizowało wzrosty, które obecnie powinny zmierzać przynajmniej do poziomu poprzedniego szczytu, a być może znacznie wyżej.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here