Naga MarketsSpółka Ailleron (wcześniej Wind Mobile) jest wiodącym dostawcą rozwiązań mobilnych (związanych z telefonią komórkową) w Polsce.

Wykres tygodniowy wskazuje na długotrwały trend wzrostowy, który obecnie osiąga nowe historyczne maksima. Obecna fala wzrostowa jest porównywalna zasięgiem ze wzrostami z ubiegłego roku. Możliwe zatem, że szykuje się ruch korekcyjny w najbliższym czasie. Główne wsparcie to poziomy dwóch poprzednich szczytów czyli okolice 10,40 – 10,80 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Wykres dzienny wskazuje na trwającą konsolidację, która zapowiada korektę lub też jest tylko przystankiem przed dalszymi wzrostami. Pod koniec marca mieliśmy próbę wybicia górą, jednak została ona dość szybko zanegowana. Wyższe obroty wiążą się ze sprzedażą sporej ilości akcji przez dwa fundusze. Jak widać, dotąd nie wywołało to dużego spadku ceny co jest pozytywnym sygnałem. Wydaje się, że najlepiej zaczekać na wybicie z konsolidacji. Wybicie dołem powinno oznaczać korektę, która po tak silnych wzrostach byłaby czymś naturalnym. Z drugiej strony wyjście na nowe maksima może oznaczać kontynuację trendu. O spółce pisałem ostatnio 27 grudnia.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 05.04.2017
Następny artykułKomentarz giełdowy – dobry początek kwartału
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here