Naga MarketsWczorajsza sesja na Wall Streat przyniosła wzrosty na wszystkich głównych indeksach. Takie zachowanie się rynku wygenerowało pozytywne sygnały na kilku spółkach.

Doskonałym przykładem mocnego zachowania się ceny akcji jest GENERAL ELECTRIC. Spółka działa m.in. w obszarze energetyki.

GENERAL ELECTRIC - wykres H4
GENERAL ELECTRIC – wykres H4

Kurs akcji GE przebił wczoraj poziomy maksymalne z drugiej połowy marca przez co wygenerowany został sygnał kupna. Intensywne działania popytu w tym obszarze powinny zaprocentować zwyżką ceny w najbliższym czasie. Potencjalnie jest to dobry moment do otwarcia pozycji.

Bardzo ciekawe wnioski mogą płynąć po wczorajszej sesji w wykonaniu AIG.

AIG - wykres H1
AIG – wykres H1

Ta jedna z największych na świecie firm ubezpieczeniowych po raz kolejny znalazła się obszarze silnego oporu, który już kilkakrotnie zatrzymywał wzrosty. Potencjalne rozbicie tej bariery otworzyłoby przed popytem dużą przestrzeń do dalszego ruchu. Natomiast jeśli kolejny raz byki zostaną pokonane przez niedźwiedzie będzie trzeba się spodziewać zejścia w kierunku dolnego ograniczenia ostatniego zakresu zmienności.

Interesująco wyglądają też papiery DUPONT, czyli jednego z największych koncernów chemicznych na świecie.

DUPONT - wykres H1
DUPONT – wykres H1

Po mocnej przecenie w marcu spadki zostały wyhamowane, a obecnie pojawiają się pierwsze sygnały pozwalające myśleć o zapoczątkowaniu wzrostowej korekty. Jeśli kurs przebije zaznaczone na wykresie opory należy zastanowić się nad możliwościami rozbudowania ruchu w górę.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here