Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
agroton

Najmocniejszą spółką podczas środowej sesji był Agroton. Firma zanotowała kolejną bardzo mocną sesję, tym razem rosnąć o niemal 17%, ponownie przy wysokim wolumenie. Wpływ na cały ruch wzrostowy mogą oczywiście mieć opublikowane ostatnio lepsze wyniki za pierwsze półrocze. Kupujący po niewielkiej korekcie zdołali pokonać poziom poprzedniego szczytu w rejonie 3 zł. Wybity został także położony nieco wyżej opór składający się z kilku wierzchołków sprzed 2 lat. Kolejnym celem popytu są już poziomy powyżej 5 zł. Może się to wydawać dużo ale dynamika dotychczasowych wzrostów oraz utrzymujący się wolumen wskazują, że spółka ma szansę jeszcze sporo urosnąć. Ostatnio o spółce pisałem 28 lipca.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

J.W. Construction to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych.

jwc

Spółka zakończyła wczorajsza sesję na niemal 10% plusie i przy obrotach najwyższych od połowy stycznia. Była to silna reakcja rynku na wyniki za pierwsze półrocze jakimi forma podzieliła się wczoraj przed sesją. Pod względem technicznym cena pokonała poziom poprzedniego wierzchołka przy 4,50 zł. Układ zdaje się być prosty i faworyzuje kupujących. Cena powinna rosnąć obecnie w rejon 5 zł lub nawet wyżej. Kluczowe może się okazać wybicie linii łączącej ostatnie dwa maksima. Otwierałoby o drogę do znacznie większej zwyżki. Na razie jednak przed popytem okolice 5 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Nigdy nie jest tak wysoko aby nie mogło być wyżej. Najlepiej było kupić na początku roku, a Ci co zastanawiali się na początku sierpnia czy nie jest za późno pewnie dzisiaj żałują. Wydaje mi się, że akcje powinny jeszcze rosnąć ale jest to tylko prawdopodobieństwo a nie pewność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here