Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podstawowy przedmiot działalności Grupy obejmuje produkcję płodów rolnych (uprawę ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów.

agroton

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała na wczorajszej sesji niemal 10% i pojawia się szansa na świecę z długim dolnym cieniem na interwale tygodniowym. Kluczowe jest miejsce czyli bardzo ważne wsparcie okolic 0,92 zł czyli również historyczne dno. Szerszy trend nadal jest spadkowy, choć od początku roku cena porusza się raczej bokiem. Jeżeli i tym razem kurs odbije do góry, to można celować w rejon 1,40 zł czyli opór, który w kończącym się roku był już kilka razy testowany. Pod względem procentowym pojawia się szansa na dość spory zarobek.

Głównymi obszarami działalności Hawe jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju grupy.

hawe

Hawe było w czasie czwartkowej sesji jedną z najsilniej tracących spółek. Strata wyniosła prawie 13% na bardzo wysokich obrotach. Pod względem technicznym pogłębione zostało minimum ze środy, a już wcześniej upadł poziom poprzedniego dołka z 13 listopada. Taki układ wskazuje na wysokie prawdopodobieństwo dalszych spadków, nawet w rejon dołka z 8 września. Coraz więcej także wskazuje na to, że dynamiczne odbicie z początku września było tylko mocną reakcją na pozytywne informacje, a nie było w stanie trwale zmienić trendu.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here