Naga MarketsZa nami dobra sesja na GPW. Wreszcie pokonane zostało 47000 pkt. na WIG i teraz czekam na test 49000 pkt. Tam powinno wyjaśnić się czy czekają nas dalsze wzrosty, czy jednak wrócimy do spadków:

wig_d(3)

Czas przejść do spółek, które zachowywały się ciekawie na czwartkowej sesji:

Agroton:

agt_60

Agroton był prawdziwą gwiazdą w ostatnim czasie rosnąć niemal o 200% w mniej niż miesiąc. Teraz trwa korekta spadkowa, co jest oczywiście całkowicie normalne i może być okazją do kupowania. Nieprzypadkowo wykres, który pokazuję to wykres godzinowy – w silnym trendzie na wykresie dziennym niewiele można zobaczyć, a na H1 wyraźnie widać dwa poziomy wsparcia. 2,20 – maksimum świecy z ogromnym wolumenem oraz okolice 1,90 – 2zł. To mogą być ciekawe poziomy do wchodzenia w spółkę w dynamicznym trendzie wzrostowym.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej dotyczącej polskiej giełdy na Facebooku:Zyskowna Strona Giełdy

Bioton:

bio_d(1)

Bioton wystrzelił wczoraj niemal 8% w górę, odbijając od poziomu wsparcia na dość wysokim wolumenie. Teraz można spodziewać się testu oporu na 9zł, który już dwa razy powstrzymał próby odbicia. Jeśli się uda to może oznaczać powrót do trendu wzrostowego.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCztery nowe pozycje w porfelu Credit Suisse.
Następny artykułGuten Morgen DAX 05.08.2016
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here