Naga MarketsGrupa Kapitałowa Agroliga jest podmiotem, który powstał we wczesnych latach 90. Można wyróżnić trzy podstawowe kierunki rozwoju jej działalności produkcyjnej: produkcja oleju, produkcja zbóż i produkcja mleka.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka notuje bardzo stabilne wyniki finansowe, powiększając przychody i zyski w kolejnych latach. Od początku ubiegłego roku cena porusza się jednak w trybie spadkowym, dokładnie respektując krawędzie kanału. Od początku lipca notujemy silną zwyżkę, jak na razie nie wspartą większymi obrotami. Mimo wszystko, niesie ona szansę na wybicie góra z kanału, co dałoby sygnał do wzrostów. Już niebawem bo 14 sierpnia opublikowany ma być raport za drugi kwartał. Wydaje się, że po niezłym pierwszym kwartale, rynek z nadzieją oczekuje kolejnego raportu. Pozytywny wpływ na wyniki w następnych okresach powinien mieć uruchomiony niedawno nowy zakład ekstrakcji oleju, który powinien przyczynić się do zwiększania przychodów.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here