Naga MarketsAgora: W Opolu zostanie otwarte we wtorek 52. kino sieci HeliosW Centrum Handlowym Karolinka w Opolu we wtorek, tj. 2 lipca, zostanie otwarte 52. kino sieci Helios, podała Agora. Jest to drugie kino Helios zlokalizowane w Opolu.

“Jesteśmy dumni, że już jutro będziemy mogli zaprosić opolskich kinomanów do tak wyjątkowego miejsca! Najnowsze kino Helios to nie tylko klimatyczne miejsce spotkań czy nowości filmowe na wielkim ekranie, ale także przestrzeń, która dzięki najnowocześniejszej technologii przeniesie naszych gości w nieznany dotąd w Opolu wymiar kina. Zależy nam na tym, aby każda wizyta w naszych obiektach była niepowtarzalnym doświadczeniem. Wierzę, że nasi widzowie docenią także to miejsce” – powiedziała dyrektor zespołu kin Helios w Opolu Joanna Domagała, cytowana w komunikacie.Nowe kino sieci Helios ma sześć klimatyzowanych sal wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt z miejscami dla ponad 900 kinomanów. W dwóch salach sieć zaprezentuje unikalny koncept – Helios Dream, będący odpowiedzią na marzenie o kameralnej, komfortowej przestrzeni do oglądania filmów w fantastycznej jakości dźwięku i obrazu, podano w materiale.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, spółki Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz AMS działającej na rynku reklamy zewnętrznej, a także wydawcą “Gazety Wyborczej” i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM. Działa na rynku książek, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz gastronomicznym.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: usdpln | kurs benefit | echo investment akcje | pzu notowania | kurs echo investment | korona norweska | kurs lotos |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here