Naga MarketsAgora rekomenduje niewypłacanie dywidendy z zysku za 2020 r.Zarząd Agory zarekomendował zwyczajnemu walnemu zgromadzeniu podjęcie decyzji o niewypłacaniu dywidendy z zysku za 2020 rok, podała spółka.

Retro

Agora rekomenduje niewypłacanie dywidendy

“Powyższe odstąpienie od polityki dywidendowej ogłoszonej w dniu 14 lutego 2005 r. jest związane z niepewnością gospodarczą oraz trudnym do oszacowania dalszym wpływem pandemii COVID-19 i jej skutków na działalność operacyjną i wyniki finansowe zarówno Agory, jak i Grupy Agora. W okolicznościach tak dużej niepewności zarząd Agory uznał za uzasadnione zatrzymanie środków gotówkowych w spółce i rekomendowanie niewypłacania dywidendy za 2020 r. w celu wzmocnienia pozycji finansowej grupy” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, spółki Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz AMS działającej na rynku reklamy zewnętrznej, a także wydawcą “Gazety Wyborczej” i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM. Działa na rynku książek, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz gastronomicznym.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here