Naga Markets

Agora-Holding zgłosi kandydaturę Wojciecha Bartkowiaka do zarządu AgoryWarszawa, 10.12.2021 (ISBnews) – Akcjonariusze Agora-Holding zdecydowali o zamiarze zgłoszenia na najbliższym walnym zgromadzeniu Agory kandydatury Wojciecha Bartkowiaka na członka zarządu tej spółki, podała Agora.

Wojciech Bartkowiak jest dziennikarzem, redaktorem i menedżerem związanym z “Gazetą Wyborczą” i Agorą od 30 lat, podkreślono.W ostatnim czasie jako dyrektor operacyjny i zastępca dyrektora wydawniczego “Gazety Wyborczej” odpowiadał za procesy biznesowe segmentu Prasa oraz działalność dawnego pionu Druk – w tym za jego restrukturyzację w latach 2018-2019. To współtwórca strategii cyfrowej transformacji “Gazety Wyborczej” opartej o rozwój subskrypcji treści Wyborcza.pl, a także twórca biznesowej strategii i redakcyjnej koncepcji rozwoju tradycyjnych wydań “Gazety Wyborczej” – m.in. utworzonych w ostatnich latach magazynów “Mój Biznes”, “Ekonomia+” i “Wolna Sobota”, wymieniono.

Agora-Holding jest akcjonariuszem spółki posiadającym 100% uprzywilejowanych akcji serii A, dających jej wyłączne prawo do zgłaszania kandydatów do zarządu Agory.

Agora jest m.in. większościowym właścicielem sieci kin Helios, spółki Next Film, zajmującej się produkcją i dystrybucją filmową oraz AMS działającej na rynku reklamy zewnętrznej, a także wydawcą “Gazety Wyborczej” i czasopism oraz portali i serwisów internetowych. Grupa jest ponadto właścicielem trzech lokalnych radiostacji muzycznych i większościowym współwłaścicielem ponadregionalnego radia Tok FM. Działa na rynku książek, wydawnictw muzycznych i filmowych oraz gastronomicznym.

(ISBnews)

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnige notowania | cena akcji kęty | wti kurs | kghm notowania | kurs akcji ten square games | polscy brokerzy forex | system blik |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here