Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Działalność spółki obejmuje wydawanie gazet, czasopism, reklamę zewnętrzną, przedsięwzięcia internetowe i radiowe, a także sprzedaż wyjątkowych kolekcji książek wraz z muzyką i filmami.

agora

W piątek kurs podskoczył o ponad 8%. Był to efekt ogłoszonych wyników za IV kwartał, które jak widać zostały pozytywnie odebrane przez rynek. Wzrosty wpisują się w szerszą tendencję wzrostową. Niedawno został wybity poprzedni opór, a następnie po niewielkiej korekcie kurs ruszył dalej do góry. W piątek wybity został kolejny opór. Jeżeli ponownie pojawi się mała korekta, warto rozważyć kupno akcji, gdyż cena ewidentnie zmierza przynajmniej do górnej krawędzi kanału czyli do 11 zł.Conotoxia

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

W ostatnim dniu ubiegłego tygodniu uaktywnił się popyt na akcjach warszawskiego Mostostalu. Powstała duża świeca wzrostowa, tworząca z poprzednią formację objęcia hossy. Wszystko odbywa się na ważnym poziomie wsparcia. Dodatkiem jest fakt, że aktualna korekta ma taki sam zasięg jak korekta poprzednia. Wydaje się, że może zaczynać się kolejna fala wzrostowa. Ostatnio analizowaliśmy spółkę 10 lutego.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here