Naga MarketsDziałalność spółki obejmuje wydawanie gazet, czasopism, reklamę zewnętrzną, przedsięwzięcia internetowe i radiowe, a także sprzedaż wyjątkowych kolekcji książek wraz z muzyką i filmami.

agora-w1

Wykres tygodniowy wskazuje na trend spadkowy w szerszej skali oraz umiarkowane wzrosty trwające od ponad 3 lat. Obecnie cena dociera do poziomu ostatniego szczytu, który powinien działać jak opór. Jeżeli udałoby się go pokonać, spółka może zmierzać w stronę górnej krawędzi kanału wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

agora-d1

Wydaje się, że obecnie ważniejsze jest spojrzenie na ostatnie notowania. Od kwietnia 2015 roku można mówić o trendzie bocznym, którego naruszenia okazują się fałszywymi wybiciami. Aktualnie cena znajduje się w strefie oporu, gdzie silny dotąd ruch wzrostowy wyraźnie wyhamowuje. Jeżeli tendencja miałaby zostać podtrzymana, to wydaje się, że w tym rejonie można oczekiwać cofnięcia ceny na niższe poziomy.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza dla początkujących: AUD/JPY – wracamy do spadków?
Następny artykuł90% traderów Deutsche Bank nie zobaczy bonusów w 2017
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here