Naga MarketsRada nadzorcza Brastera powołała Agnieszkę Kraszewską do pełnienia funkcji członka zarządu, podała spółka. Wcześniej rezygnację z pełnienia tej funkcji złożył Adam Szczepanik, który nie podał przyczyn swojej decyzji.

Braster wprowadza zmiany w zarządzie

Agnieszka Kraszewska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, studiów podyplomowych na Akademii Finansów “Kontrola finansowa i Audyt Wewnętrzny” oraz studiów doktoranckich w Kolegium Zarządzania i Finansów w Szkole Głównej Handlowej, poinformowano.

Te artykuły również Cię zainteresują
Od 2008 roku jest doradcą zarządu ds. kontaktów międzynarodowych w Brasterze. Wcześniej, w latach 2002-2008 – była wiceprezesem Fundacji Polonia, następnie szefem programów certyfikujących Instytutu Zarządzania – głównym koordynatorem programów Inwestor w Kapitał Ludzki. W latach 1986-2001- dyrektor generalny (wcześniej dyrektor ekonomiczno-finansowy) PZ “Junos”, a w latach 1983-1986 – dyrektor ekonomiczno-finansowy Zrzeszenia “San-Tech”, wynika z komunikatu.

“Agnieszka Kraszewska posiada międzynarodowe doświadczenie w zarządzaniu relacjami z klientami, marką i sprzedażą, we współpracy z zarządami dużych firm, umiejętność zapewnienia wsparcia marketingowego, praktykę w sprzedaży wysoko wyspecjalizowanych usług certyfikacyjnych, planowaniu finansowym i budżetowaniu oraz doświadczenie administracyjne” – czytamy w komunikacie.

Obecnie w skład zarządu Brastera wchodzą prezes Dariusz Karolak i członek zarządu Agnieszka Kraszewska.

Braster jako jedyna firma na świecie posiada sprawdzoną technologię produkcji matryc ciekłokrystalicznych, w oparciu o którą opracowała prototyp urządzenia Brater Tester – innowacyjnego medycznego testera termograficznego służącego do wczesnego wykrywania patologii piersi, w szczególności raka piersi. Spółka jest notowana na rynku głównym GPW od 2015 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here