Naga Marketsnapis blockchain na tle plastrów mioduBlockchainowa firma Aeternity uruchomiła swoje narzędzie do “monetyzacji społecznościowej” – „Superhero”. To „pierwsze zdecentralizowane narzędzie do natychmiastowych płatności peer-to-peer za towary cyfrowe lub treści społecznościowe”.

  • Aeternity uruchamia nowe narzędzie, które pomoże w rozwoju “natychmiastowych płatności peer-to-peer za towary cyfrowe lub treści społecznościowe”.
  • Superhero ma pomóc w rozwoju płatności w social mediach.
  • Narzędzie jest obsługiwane przez znane przeglądarki.

Aeternity i superbohater

Narzędzie ma postać rozszerzenia, które jest obsługiwane przez przyjazne dla kryptowalut przeglądarki internetowe Brave i Opera, a także Firefox i Chrome. Zdecentralizowana aplikacja (DApp) jest również dostępna na urządzenia mobilne z systemami iOS i Android.

Co ważne, “Superhero” obsługuje wyłącznie napiwki w postaci tokenów Aeternity, AE. Użytkownicy mogą kupować “kupony” do płacenia napiwków zintegrowane z AE o wartości 5, 10 lub 15 euro za pośrednictwem Paypal lub BitPay, ale po przejściu procedur „Poznaj swojego klienta”.

Nowy wymiar social mediów

W rozmowie z Cointelegraph, założyciel Aeternity, Yanislav Mahalov, podkreślił, że Superhero powoduje to, że możemy twórcom treści zapłacić napiwek natychmiast. Przy okazji nie pobierana jest żadna prowizji.

Zarabianie na treściach [w social mediach] od zawsze było walką między zewnętrznymi reklamodawcami, złodziejami danych, platformami hostingowymi i wreszcie samymi twórcami – stwierdził Mahalov. – Superhero oddaje kontrolę w ręce ludzi, dzięki czemu wsparcie twórców z każdej branży jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.”

Założyciel Aeternity podkreśla też, że nowe narzędzie gwarantuje niejako odporność danej platformy na cenzurę.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here