Naga Marketsfot. Łukasz Giza

Advanced Disinfection Solutions (ADS) to firma, która oferuje swoim klientom najbezpieczniejsze rozwiązania z dziedziny dezynfekcji pomieszczeń. Światło UV-C jest to znany od wielu lat, sprawdzony i jedyny sposób dezynfekcji stosowany w medycynie, doskonale sprawdzając się w czasach pandemii koronawirusa. Więcej na temat rozwiązań oferowanych przez ADS w rozmowie Marcina Wenusa z Comparic24.tv z prezesem ADS, Mikołajem Janiszewskim.

  • Czym jest naświetlanie światłem UV-C? Ile czasu trwa dezynfekcja? Czy światło tego typu jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt?
  • Jak często należy dezynfekować pomieszczenia? Co się stanie w przypadku gdy podczas dezynfekcji ktoś wejdzie do pomieszczenia?
  • Podobne spółki na rynku amerykańskim, w tym Applied UV, notowały w tym roku kilkuset procentowy wzrost wyceny
  • Na powyższe i na inne pytania odpowiedzi zostały udzielone w materiale dostępnym poniżej:

Te artykuły również Cię zainteresują
Advanced Disinfection Solutions i rozwiązania do dezynfekcji bazujące na świetle UV-C

Advanced Disinfection Solutions oferuje najlepsze rozwiązania z dziedziny dezynfekcji pomieszczeń przy pomocy wysokiej klasy robotów i urządzeń, które wykorzystują nowoczesną technologię – dezynfekcje światłem UV-C.

Firma Advanced Disinfection Solutions, która specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji, wprowadziła na rynek innowacyjny produkt, którym jest robot do dezynfekcji światłem UV-C. Jest to skuteczne urządzenie, które zostało zbudowane z aż 16 profesjonalnych lamp, które wytwarzają promieniowanie UV-C. Lampy te charakteryzują się niezwykłą mocą, gdyż każda posiada aż 36 W, co łącznie daje 576 W. Lampy te zostały połączone z samojezdnym robotem, co sprawiło, że urządzenie jest całkowicie autonomiczne. Takie rozwiązanie niesie za sobą szereg plusów.

AUTONOMIC ROBOT PRO został wyposażony w bardzo wydajną baterię o wysokich parametrach. Jej pojemność wynosi aż 72Ah, a ilość cykli ładowania, które gwarantuje producent, to 2000. Co więcej, istnieje bardzo szybka możliwość wymiany baterii, w czasie nie dłuższym niż 30 sekund. Samą baterię można również ładować poza robotem – w czasie 30 minut naładujemy ją do 70%, a w czasie 3,5 h do 100%.

Autonomiczny robot do dezynfekcji to maszyna, która może być wykorzystywana w wielu miejscach – w szpitalach, gabinetach lekarskich, przychodniach, salonach kosmetycznych, hotelach, magazynach, halach, fabrykach oraz miejscach użyteczności publicznej. Potrzeba bezpieczeństwa w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna i coraz większą uwagę zaczyna przywiązywać się do odkażania powierzchni i pomieszczeń.

Źródło: Spółka

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: pgnig kurs akcji | dolar kurs online | prognoza usd | cena funta | kurs dolara online |

investConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here