Naga MarketsGłównym czynnikiem wpływającym na wszystkie kryptowaluty jest adopcja w kontekście rzeczywistej gospodarki, zauważył gość programu Trendy Blockchain. Robert Wojciechowski z Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii w rozmowie z Jakubem Mościckim – wiceprezesem IGBiNT i autorem książki “Nie inwestuj”. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • Rynek kryptowalut przeżywa ponowne ożywienie. Bitcoin oscyluje blisko historycznych maksimów 20 000 USD. Jakie są szanse na dalszy rozwój rynku wirtualnych walut?
  • Czy hossa na Bitcoinie i Ethereum utrzyma się w długim terminie? Czy sektor finansowy próbuje przyporządkować sobie cały rynek krypto?
  • Visa planuje oferować karty płatnicze oparte na krypto, a S&P 500 i Dow Jones będzie listował wartość wirtualnych walut. Czy można to uznać za adopcje?
  • Czy rewolucja, którą szykuje Unia Europejska otworzy czy zablokuje dostęp do rynku kryptowalut? Jak ma się to do idei powstania wirtualnych walut?

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here