Naga MarketsII. Edycja FxCuffs zbliża się wielkimi krokami – już za niespełna miesiąc, krakowskie centrum kongresowe ICE, jak i cały Kraków zmieni się w europejską stolicę tradingu. W związku z tym partnerzy wydarzenia przygotowali dla swoich klientów szereg promocji, oferując między innymi darmowe wejściówki.


FxCuffs z Admiral Markets

Podczas wykładów FxCuffs usłyszeć będziemy mogli zarówno Bartosza Zawadzkiego, jak i Marcina Kiepasa z Admiral Markets. Ten pierwszy będzie opowiadał o drodze do profesjonalnego tradingu, drugi weźmie natomiast udział w debacie dotyczącej rozwoju sytuacji na rynkach w rozpoczynającym się roku.

Te artykuły również Cię zainteresują
Aby otrzymać wejściówkę SILVER na konferencję należy:

Admiral Markets cały czas posiada 10 wolnych wejściówek

XTB rozdaje 70 biletów

Jeden z tegorocznych wystawców FxCuffs oraz głównych partnerów – X-Trade Brokers, ma do zaoferowania 70 sztuk wejściówek. Aby móc je odebrać należy do 8 marca spełnić następujące warunki:

  • Utworzyć rachunek handlowy i dokonać minimum 1 transakcji
  • Zgłosić chęć otrzymania biletu na pomoc@xtb.pl, w tytule maila wpisując BILET FXCUFFS
  • Bilety zostanie dostarczony kurierem lub osobiście tuż przed wejściem na konferencję

Wielkie losowanie biletów w XM

Już 19 lutego (piątek) broker XM przeprowadzi oficjalne losowanie 160 wejściówek SILVER na konferencję FxCuffs. Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy posiadać rachunek transakcyjny zasilony kwotą co najmniej 50 dolarów. Szczęśliwcy zostaną poinformowani o zdobyciu wejściówki drogą elektroniczną. Szczegóły losowania.

Wybierz jednego z 3 brokerów i stań do walki o darmowe wejściówki FxCuffs. Powodzenia!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Brokerzy wykupili większą pulę biletów dla siebie i obecnie rozdają je swoim klientom – mają do tego pełne prawo. My jedynie przekazujemy dalej informację, gdyby ktoś był zainteresowany. I też nie za darmo, bo każdy z trzech powyżej opisanych podmiotów stawia warunek: załóż konto + zrób transakcję/wpłać okresloną sumę.

    Pozdrawiam

  2. No super, to najpierw mnie namawiali na kupno biletu za 600 pln a teraz juz wszyscy brokerzy rozdają za darmo. Zaczekam 2 tygodnie to za przyjście będą dopłacać. Co za wiocha.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here