Naga MarketsAdmiral-Markets-LogoSzok? Raczej znakomita kampania marketingowa – Admiral Markets ogłosił sezonową akcję wynagradzania swojego każdego klienta za zaksięgowane zyski. Na czym polega promocja i czy istnieją jakieś haczyki? O tym dowiedzie się niżej:


Dmitri Laush, prezes Admiral Markets przyznaje, że wybór okresu na przeprowadzenie takiej akcji nie jest przypadkowy. Jest to swojego rodzaju zachęta do zrezygnowania z części i tak już (zbyt) drogich prezentów i przeznaczenie tak zaoszczędzonych pieniędzy na swój rachunek inwestycyjny. Na czym polega najnowsza promocja Admiral Markets?

Te artykuły również Cię zainteresują
Sezonowy Bonus do depozytu obejmuje zarówno nowych jak i dotychczasowych klientów brokera. Ci drudzy mogą upomnieć się o bonus w swoim Pokoju Inwestora, jeśli ktoś nie posiada jeszcze aktywnego rachunku Admiral Markets może założyć go tutaj. Akcja zakłada wynagradzanie wszystkich traderów, którzy w trakcie trzymiesięcznego okresu promocji będą pozostawali nad kreską. Bonus przyznawany jest w wysokości 10% zysku pod koniec każdego miesiąca. admiralJak widać, bonus zależy tylko i wyłącznie od wypracowanego zysku, a z narzędziami Admiral Markets uzyskanie dodatniego wyniku na swoim rachunku pod koniec miesiąca nie powinno stanowić problemu. Do ciekawszych rozwiązań platformy MT4 Supreme od Admirala należy zestaw wskaźników ułatwiający aktywny handel. Należą do nich między innymi:

 • Licznik czasu trwania świecy. Pozwalający z łatwością określić ile czasu tworzyć się będzie dana świece i na tej podstawie podjąć szybsze decyzje inwestycyjne.

  image04
  źródło: www.admiralmarkets.com
 • Wskaźnik low/high przydatny szczególnie tym, którzy handlują na wybicia.

  image01
  źródło: www.admiralmarkets.com
 • Zaawansowany mini-terminal inwestycyjny pozwalający na zarządzanie wieloma pozycjami.

  image05
  źródło: www.admiralmarkets.com

Ograniczenia? Istnieją, lecz nie są moim zdaniem kategorią całkowicie przekreślającą tę promocję. Przede wszystkim udział w promocji uzależniony jest od wartości depozytu jaki wpłacamy do Admiral Markets. W momencie gdy złotówka jest słaba, kwota 1000 EUR może budzić kontrowersje części z traderów – jednak przyznajmy, nie jest kwotą niemożliwą do uzyskania. Warto również zadać sobie pytanie, czy wolimy otrzymać 10% od kwoty 10-30-50 złotych (prawdopodobne zyski z depozytu w wysokości 100 złotych), czy bardziej opłacalne jest 10% od kwoty 200 czy 500 PLN?

Całą kwota przyznanego bonusu może zostać wypłacona… tuż po skończeniu się trzymiesięcznego okresu promocji. Maksymalny miesięczny zysk uprawniający do otrzymania bonusu wynosi 3000 EUR, z kolei minimalna ilość wymaganych transakcji to zaledwie 10. Całość regulaminu dostępna w języku polskim znajduje się pod tym adresem.

Admiral Markets poza ciekawymi akcjami promocyjnymi udostępnia również cały szereg darmowych szkoleń online. “Wszystko to robimy po to aby nasi klienci zarabiali jak najwięcej” – przyznaje prezes AM. Tym razem słowa przedstawiciela brokera mają uzasadnienie w rzeczywistości, warte przypomnienia jest choćby zeszłoroczne nagrodzenie Admiral Markets na gali FxCuffs jako najlepszego brokera zagranicznego.

Z okazji zbliżających się Świąt przygotowaliśmy specjalną ofertę dla czytelników Comparic.pl – decydując się na zakup biletów do końca tego roku, wpisz kod comparic aby nabyć swój bilet na FxCuffs w rewelacyjnej cenie 99 PLN! Sprawdź gdzie w tym roku odbędą się targi i kto na nich będzie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here