Naga MarketsAdiral Markets poinformował, że ze względu na możliwe hardforks na blockchainach Bitcoina, dźwignia finansowa na instrumencie BTC/USD zostanie zmniejszona do 1:2 o godzinie 08:00 w poniedziałek, 31 lipca 2017 i pozostanie na tym poziomie do czasu wyjaśnienia, czy hardforks zostanie wdrożony.


“Należy pamiętać, że zmienione wymogi dotyczące depozytu zabezpieczającego zostaną zastosowane do wszystkich otwartych pozycji na instrumencie BTCUSD, dlatego też prosimy o sprawdzenie stanu rachunku przed wprowadzeniem zmiana” – czytamy w komunikacie Admiral Markets.

Redukcja dźwigni finansowej jest niezbędna w kwestii ochrony przed ujemnym saldem, gdyż możliwość hardforks będzie utrzymywała się przez cały sierpień.

Kryptowaluty są nowe i ciągle ewoluują, więc czasem pojawiają się nieregularne zdarzenia, takie jak wspomniane powyżej. AM podejmuje działania mające na celu ochronę klientów oraz minimalizowanie ryzyka ich inwestycji.

Czy wiesz że…
Określenie ‘hardfork’ odnosi się do zmiany w protokole, który może rozdzielać blockchain (łańcuch blokowy) na dwa lub nawet więcej niezależnych łańcuchów blokowych, które rosną niezależnie od siebie. W przypadku Bitcoin, oznacza to, że może on zostać podzielony na dwie lub więcej nowych kryptowalut.

“Jeżeli jakikolwiek hardfork wystąpi, a nasza giełda kryptowalut odpowiednio rozdzieli nasze saldo Bitcoin, będziemy odzwierciedlać wartość nowych alternatywnych kryptowalut, poprzez uznanie Twojego rachunku środkami. Należy jednak pamiętać, że w przypadku podziału wartości, kwotowania Bitcoin spadną proporcjonalnie lub spadną o większą wartość przez krótki okres z powodu reakcji łańcuchowej na giełdach kryptowalut i prawdopodobnej reakcji nieświadomych posiadaczy kryptowalut” – komentuje AM.

Dowiedz się więcej o blockchain forks czytając nasz krótki artykuł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here