Naga MarketsNie od dziś wiadomo, iż platforma Meta Trader 5 jest znacznie bardziej rozbudowana i posiada o wiele więcej funkcji niż jej poprzednia wersja MT4. Broker Admiral Markets postanowił zwiększyć swoje zaangażowanie w nową platformę tworząc rozszerzoną ofertę ETF dla swoich klientów.


306 nowych CFD na ETFy i 177 nowych ETFów

Broker zdecydował się poszerzyć ofertę ETF na rachunkach Admiral.MT5 (306 nowych CFD na ETFy) oraz Admiral.Invest (177 nowych ETFów). Umożliwia to posiadaczowi rachunku handel na prawie każdym instrumencie. We wczorajszej informacji napisali:

„Nowe instrumenty pozwalają na uzyskanie ekspozycji na różne rynki i segmenty branżowe w opłacalny i wygodny sposób, bez kupowania pojedynczych akcji lub innych aktywów i płacenia dodatkowych prowizji. Nasza oferta ETF obejmuje obecnie ponad 30 kategorii, w tym inwestycje kapitałowe powiązane z różnymi regionami, poziomami kapitalizacji i segmentami branżowymi, a także ETFy naśladujące indeksy, towary, produkty rolne, waluty i instrumenty FI.”

DOŁĄCZ DO ADMIRAL MARKETS I SPRAWDŹ NOWE INSTRUMENTY

Dodatkowo niektóre ETFy posiadają dźwignię finansową, co jest dodatkową korzyścią dla inwestujących, gdyż ich wydajność wzrasta w porównaniu do cen naśladowanych aktywów.
Ta aktualizacja oferty daje Ci wiele możliwości tradingowych i inwestycyjnych, które wcześniej nie były u nas dostępne. Nasza oferta Admiral Markets Pro daje priorytetowy dostęp do nowych instrumentów dla Klientów Profesjonalnych w okresie 3 miesięcy. Jeśli jesteś obecnie sklasyfikowany jako Klient Detaliczny, uzyskasz dostęp do tych instrumentów po wygaśnięciu okresu priorytetowego.” – dodali.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here