Naga MarketsBroker Admiral Markets poinformował na swoim blogu, że uzupełnia dotychczasową ofertę o kontrakty różnicy kursowej na polski indeks giełdowy WIG20 (na platformie AM dostępny pod nazwą Poland 20 Index Futures CFD), dla klientów z rachunkami Admiral.Markets.


Minimalna wielkość kontraktu wynosi około 47PLN

CFD oparty jest o indeks 20 największych spółek handlowanych codziennie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Admiral Markets nie nalicza prowizji, ani swapów, przychody pochodzą ze spreadu, który wynosi zazwyczaj około 2 punkty indeksowe.

Maksymalna dostępna dźwignia w przypadku nowego kontraktu to 1:100, minimalna wielkość depozytu zabezpieczającego dla minimalnej wielkości kontraktu 0,1, przy wspomnianym lewarze, to natomiast około 47PLN. Kontrakty futures, na podstawie których notowany jest nowy instrument pochodny wygasają co kwartał, inwestor może utrzymywać więc pozycję przez okres do 3 miesięcy.

HANDLUJ NA WIG20 Z ADMIRAL MARKETS

Jak zauważa Admiral Markets jest to kolejny indeks giełdowy w ofercie brokera dodany od dłuższego czasu. Ostatnie zmiany ofertowe odnośnie rynku europejskich akcji miały miejsce w lutym, kiedy podmiot dodał 26 nowych CFD na papiery wchodzące w skład indeksu Euro STOXX 50.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here