Naga MarketsCzy chciałbyś, jak najlepiej wykorzystać aktualną zmienność rynku? Admiral Markets z radością informuje, że od poniedziałku 16 marca 2020 roku za trading na wszystkich nowo otwartych transakcjach na kontraktach CFD na akcje spółek amerykańskich na MetaTrader 5 nie będzie pobierana prowizja!


Jakie masz możliwości?

W ciągu zaledwie jednego tygodnia średnia przemysłowa Dow Jonesa spadła o 10,36%, SP500 spadł o 8,86%, a Nasdaq spadł o 8,16%. Oznacza to tydzień, w którym jednodniowe ruchy sięgają spadków do 9,3%, pozostawiając wielu inwestorów chętnych do spekulacji na temat tego, co będzie dalej.

Przy tak dużej zmienności na rynkach USA, Admiral Markets daje Ci możliwość handlu bez prowizji! Szczegóły oferty prezentujemy poniżej:

  • Handel bez prowizji od 16 do 30 marca 2020 na wszystkich nowych transakcjach na kontraktach CFD na akcje w USA
  • Dotyczy ponad 2.000 kontraktów CFD na amerykańskie akcje na naszym rachunku Trade.MT5
  • Dostępne zarówno dla Klientów detalicznych, jak i profesjonalnych we wszystkich podmiotach prawnych Admiral Markets
  • Dostępne zarówno dla pozycji długich, jak i krótkich, dzięki czemu możesz optymalnie wykorzystać rynki zarówno na spadkach, jak i wzrostach kursów.

ZAŁÓŻ KONTO I HANDLUJ NA CFD NA AKCJE Z USA BEZ PROWIZJI

Uprzejmie informujemy, że promocja ta nie obejmuje kontraktów CFD na akcje na innych rynkach (np. Europa, Wielka Brytania, rynki APAC), ani nie obejmuje akcji za pośrednictwem naszego rachunku Invest.MT5.

Przypominamy również, że w bardzo niestabilnych czasach ważne jest, aby podjąć kroki w celu zarządzania ryzykiem handlowym. Należy pamiętać, że jeśli organy nadzoru giełd i papierów wartościowych lub nasi dostawcy płynności zmienią jakiekolwiek warunki transakcji (np. zakazy krótkiej sprzedaży, wstrzymanie rynku i inne podobne działania), może to mieć wpływ na Państwa transakcje, dlatego prosimy o odpowiedzialny trading.

Korzyści z tradingu w Admiral Markets

  • Handel na ponad 4.000 najlepszych rynków świata poprzez kontrakty na różnice kursowe CFD, w tym ponad 2.000 CFD na akcje USA, bez prowizji!
  • Dostęp do dźwigni finansowej do 1:5 dla kontraktów CFD na akcje
  • Możliwość zarabiania zarówno na wzrostach, jak i spadkach kursów
  • Uzyskaj dywidendy dzięki pozycjom długim na CFD na akcje – nie ma potrzeby posiadania akcji!
  • Trading na najpopularniejszych platformach na świecie, MetaTrader 4 i 5
  • Licencjonowany i regulowany broker z ponad 40 międzynarodowymi nagrodami

Niezwykłe możliwości do handlu na wyjątkowych rynkach z wyjątkowym brokerem – handluj kontraktami CFD na amerykańskie akcje z Admiral Markets już dziś!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here