Naga Marketsnews-image-6Admiral Markets rozpoczyna 2017 rok od ulepszenia pakietu MT4 Supreme Edition, dołączając do niego poręczny wskaźnik wydarzeń makroekonomicznych, zaprojektowany dla ułatwienia codziennego handlu.


Kalendarz makroekonomiczny zawsze w zasięgu ręki

Możliwość dostrzeżenia “wszystkiego” na pierwszy rzut oka jest bardzo istotną kwestią dla każdego tradera. Niestety czasem okazuje się to bardzo trudne. W tej sytuacji z pomocą przychodzi Admiral Markets z nowym wskaźnikiem, dzięki któremu mogą Państwo uzyskać znaczną przewagę i zobaczyć bezpośrednio na wykresach nadchodzące, najświeższe dane i publikacje makroekonomiczne z całego świata.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wskaźnik Admiral Calendar to bardzo proste i przyjazne dla użytkownika narzędzie pozwalające zobaczyć przeszłe i przyszłe wydarzenia bezpośrednio na wykresie MT4. Dzięki temu nigdy nie przegapią państwo ważnej publikacji danych makro, czy też świetnej okazji do zajęcia pozycji.

Na co pozwala wskaźnik Admiral Calendar?

Dzięki dodatkowi do platformy MT4 można:

  • zobaczyć przeszłe i przyszłe publikacje makroekonomiczne na wykresie
  • łatwo odróżnić dane mające niski, średni czy bardzo duży wpływ na rynek
  • otrzymać powiadomienie przed najważniejszymi publikacjami
  • filtrować wiadomości dotyczące określonych krajów
  • wizualnie dostosować wskaźnik do własnych upodobań

Aby korzystać z nowego wskaźnika należy pobrać i zainstalować pakiet MetaTrader 4 Supreme Edition ze strony internetowej brokera. Dzięki temu poprzednia wersja Supreme zostanie zastąpiona najnowszą odsłoną ze wszystkimi dostępnymi narzędziami.

Admiral Markets Calendar

Podsumowując: to dodatkowe narzędzie dostarczy Państwu wszystkich najważniejszych informacji w najważniejszym miejscu – platformie MetaTrader 4. Mogą państwo otrzymywać na bieżąco informacje z rynków dzięki Admiral Connect, przeliczać wielkość pozycji na Mini Termialu lub przeglądać historię zleceń bezpośrednio na wykresach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here