Naga MarketsBroker Admiral Markets poinformował 23 sierpnia, że wprowadził możliwość krótkiej sprzedaży dla CFD na Bitcoin oraz Ether. Zlecenia Sell Stop oraz Sell Limit są również dostępne dla tych instrumentów.


Traderzy posiadający rachunek Admiral.Markets będą mieć teraz możliwość czerpania korzyści z trendów i korekt na dwóch najbardziej popularnych kryptowalutach na świecie, używając odpowiednio długich i krótkich pozycji.

Te artykuły również Cię zainteresują
Admiral Markets zwra również uwagę na fakt, że krótka sprzedaż oparta na depozycie zabezpieczającym obejmuje płatność odsetek od pożyczanych środków z giełdy kryptowalut. Z uwagi na to stawki pozyskania takiego finansowania wynoszą:

Instrument Stopa Swap (pozycja długa) bez zmian Stopa Swap (pozycja krótka) wprowadzona 3-dniowy Swap bez zmian
BTCUSD -10% rocznie -22% rocznie Piątek
ETHUSD -10% rocznie -44% rocznie Piątek

Źródło: Admiral Markets

Stopy pożyczek na giełdach są znaczne, co odzwierciedla zmienność rynków kryptowalut i wielkość możliwych wahań kursów, które giełdy muszą uwzględnić przy świadczeniu usług opartych na depozycie zabezpieczającym.

SPRAWDŹ NOWĄ OFERTĘ ADMIRAL MARKETS

Przykładowo, Bitcoin wzrósł w stosunku do dolara amerykańskiego o około 1000% w tym roku i przekroczył cenę uncji złota prawie 3,5-krotnie. Od połowy lipca do połowy sierpnia 2017 wzrósł o ponad 100%.

Również Ether dostarczył w tym roku jeszcze bardziej oszałamiający przykład zmienności, osiągając najwyższą wartość 400 USD w połowie czerwca po rajdzie z 80 USD od połowy maja 2017. Obecnie cena oscyluje w okolicy 300 USD.

CFD na Bitcoin ( BTCUSD), Ether (ETHUSD), Litecoin (LTCUSD), Ripple (XRPUSD) i Bitcoin Cash (BCHUSD) to obecnie jedne z najpopularniejszych instrumentów. Między innymi dlatego, że umożliwiają handel 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here