Naga Markets

Admiral Markets ogłosił 9 kweitnia, że wszystkie pozycje na kryptowalutowych CFD nie będą już limitowane w czasie i zamykane automatycznie o 23:00 w piątkowy wieczór. Od teraz możesz swobodnie wykorzystywać długoterminowe strategie inwestycyjne i utrzymywać otwarte pozycję tak długo jak zechcesz. W oświadczeniu brokera czytamy:

“W dodatku, chcielibyśmy przypomnieć, że ostatnio usunęliśmy prowizje na CFD na kryptowaluty oraz obniżyliśmy koszt finansowania tych pozycji do -30% dla pozycji długich i +10% dla pozycji krótkich. Dźwignia do 1:5 oraz możliwa krótka sprzedaż na tych instrumentach, czynią naszą ofertę wysoce konkurencyjną.Prosimy zwrócić uwagę, że handel będzie odbywał się według obecnego harmonogramu 24h/5dni. Oczekujemy na umożliwienie handlu na kryptowalutowych CFD także w weekendy i zaimplementujemy to rozwiązanie tak szybko jak będzie to możliwe.

Jednak do tego momentu jesteśmy zmuszeni zastosować środki ochronne na wypadek wystąpienia ujemnego salda na rachunku, które może być spowodowane lukami cenowymi po weekendowym otwarciu. Zwróć uwagę, że dla kontraktów CFD na Bitcoin (BTCUSD) i Ethereum (ETHUSD) wprowadzamy okres ‘przed zamknięciem’, rozpoczynający się od 22:00 w piątek, z lewarem ograniczonym do 1:2.

Ponieważ pozycje na CFD na kryptowaluty będą rolowane w weekendy, od teraz trzydniowe koszty finansowania będą naliczane w piątki.”Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj