Naga MarketsWczoraj na parze EUR/GBP udało się po raz kolejny obronić poziom oporu w okolicach 0,7920 – 0,79. Z kolei najbliższe istotne wsparcie znajduje się w pobliżu 0,7850. Przebicie tego obszaru otworzy drogę do dołka z marca br. w okolicach 0,7780. Warto dodać, że para znajduje się w krótkoterminowym trendzie spadkowym trwającym dokładnie dwa tygodnie.

EURGBP D1
EURGBP D1

Wczoraj poznaliśmy decyzję Europejskiego Banku Centralnego ws. stóp procentowych. Zaskoczenia nie było, stopy pozostały na niezmienionym poziomie, a ECB utrzymuje swoją gotowość do dalszych działań, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Spowodowało to nieznacznie osłabienie wspólnej waluty. Z kolei funt szterling odrabia straty na fali kolejnych prób zniechęcenia Brytyjczyków do zagłosowania za wyjściem Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. W poniedziałek został opublikowany raport brytyjskiego resortu skarbu nt. kosztów BREXIT-u, co miało uświadomić społeczeństwo o konsekwencjach takiego kroku.

CHCESZ WIEDZIEĆ CO TO SĄ POZYCJE COMMERCIALS? JAK OBLICZANE SĄ POZYCJE NETTO DUŻYCH GRACZY? ZAPRASZAMY  NA SZKOLENIE PT. „PODĄŻAJ ŚLADAMI WIELKICH GRACZY”Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here