Naga MarketsKontrakty ETF w ofercie Admiral MarketsPonad 300 instrumentów finansowych, które dotychczas były dostępne wyłącznie dla użytkowników Admiral Markets Pro od teraz udostepniono wszystkim klientom detalicznym posiadającym rachunek Admiral.MT5.

Nowa rozszerzona oferta kontraktów CFD na towary pozwala traderom detalicznym na wykorzystanie dźwigni finansowej na bardziej zmiennych rynkach takich jak: miedź, kakao, kawa arabica, kawa robusta, bawełna, sok pomarańczowy, cukier nierafinowany oraz cukier biały.

Admiral Markets rozbudował również ofertę tematyczną i zróżnicował możliwości inwestycyjne dla klientów detalicznych. Posiadacze rachunków Admiral.MT5 mają teraz dostęp do ponad 300 kontraktów CFD na fundusze ETF z najbardziej znanych „rodzin” ETF: SPDR, Xtrackers, Vanguard, Lyxor, VanEck i iShares by BlackRock.

Rozszerzona oferta została wprowadzona już w okresie wakacyjnym jednak dopiero teraz udostępniono ją klientom detalicznym:

Rozpocznij handel już teraz

Już teraz wykorzystaj możliwości, jakie oferuje broker w handlu nowymi instrumentami:

CFD na Towary:

  • Termin wygaśnięcia: Bezterminowe: Korzystaj ze strategii długoterminowych i utrzymuj otwarte pozycje tak długo, jak długo potrzebujesz.
  • Prowizja: Brak. Korzystaj z niższych kosztów handlu – tylko spread i dzienne koszty finansowania.
  • Dźwignia finansowa: Umiarkowana. Stała dźwignia 1:10 dla klientów Detalicznych i dźwignia do 1:50 dla klientów Admiral Markets Pro na kontraktach CFD na towary rolne i do 1:100 na CFD na miedź.

Zalety handlu kontraktami CFD na ETFy:

  • Krótka sprzedaż: Dozwolona. Dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do osiągania zysków, nawet gdy ceny rynkowe spadają.
  • Prowizje: Niskie. Korzystaj z niskich kosztów transakcyjnych, ze stawkami prowizji od 0,01 USD za akcję, z minimalną opłatą 1 USD (US), 0,12%, z minimalną kwotą 5 EUR (EU), 0,07%, z minimalną kwotą 8,0 GBP (UK).
  • Dźwignia finansowa: Zmienna. W zależności od płynności bazowego ETF, lewarowanie zaczyna się od 1:2 i jest ograniczone do 1:5 dla klientów detalicznych oraz do 1:20 dla klientów Admiral Markets Pro.

Sprawdź inne istotne warunki handlu związane z nowymi instrumentami CFD w sekcji Specyfikacji Instrumentów na stronie internetowej brokeraConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here