Naga MarketsBroker Admiral Markets o dalszym rozszerzaniu oferty dostępnych rynków na flagowym rachunku Admiral.MT5. Począwszy od dziś, Klienci Profesjonalni mogą korzystać z priorytetowego dostępu do handlu na CFD na miedź, jak również na siedmiu kontraktach CFD na towary rolne: kakao, kawa arabica, kawa robusta, bawełna, sok pomarańczowy, cukier nierafinowany i cukier biały.

Klienci Detaliczni uzyskają dostęp do tych nowych instrumentów w trakcie najbliższych tygodni, po dodatkowym zawiadomieniu. W międzyczasie wszystkie nowe instrumenty są dostępne dla wszystkich  klientów do testowania na rachunku demonstracyjnym Admiral.MT5.

SPRAWDŹ NOWE INSTRUMENTY W ADMIRAL MARKETS

Skorzystaj z tych korzyści podczas handlu nowymi instrumentami:

  1. WygaśnięcieNigdy. Utrzymuj otwarte pozycje tak długo, jak potrzebujesz.
  2. ProwizjaBrak. Korzystaj z niższych kosztów handlu – tylko spread i dzienne koszty finansowania.
  3. Dźwignia finansowaUmiarkowana. Dźwignia do 1:50 dla klientów Admiral Markets Pro na kontraktach CFD na towary rolne i do 1:100 na kontraktach CFD na miedź oraz stała dźwignia 1:10 dla Klientów Detalicznych.
  4. Minimalna wielkość kontraktuMini. Nie musisz otwierać pełnego kontraktu – wszystko dla lepszego zarządzania ryzykiem.
  5. ZmiennośćEkstremalna. Te instrumenty mogą być naprawdę zmienne, dlatego należy rozważyć skorzystanie z usługi: Ochrona z tytułu Zmienności.

Sprawdź inne istotne warunki handlu związane z nowymi instrumentami w sekcji Towary w Specyfikacji Instrumentów na stronie internetowej.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here