Naga MarketsNowa MT5 od Admiral Markets – Wyższy Poziom Tradingu już od Pierwszego Dnia

Począwszy od otwarcia sesji w poniedziałek 11 września 2017, rachunek Admiral.MT5 będzie odzwierciedlać wszystkie warunki oraz instrumenty flagowego rachunku MT4 Admiral.Markets, co oznacza, że większość klientów brokera będzie mogła skorzystać z wszystkich funkcji platformy MetaTrader 5, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do preferowanych rynków.

Zmiany warunków handlu na rachunku Admiral.MT5 będą obejmować:

 • Obniżenie wymogu minimalnego depozytu zgodnie z poziomami rachunku Admiral.Markets.
 • Rozszerzenie pokrycia rynków o instrumenty rynku Forex i CFD na indeksy, towary, akcje, obligacje i kryptowaluty, które dostępne są w Specyfikacji Instrumentów rachunku Admiral.Markets.
 • Ulepszenie wymagań dotyczących depozytu zabezpieczającego zgodnie z warunkami na rachunku Admiral.Markets account.
 • Zniesienie prowizji opartej na wolumenie, która zostanie uwzględniona w spreadzie, tak, że typowe spready na wszystkich instrumentach rachunku Admiral.MT5 będą takie same jak w przypadku rachunku Admiral.Markets.
 • Redukcja minimalnej wielkości zlecenia dla FX do 0.01 lota (dotychczas 0.1 lota).
 • Zwiększenie maksymalnej wielkości zlecenia dla instrumentów FX do 100 lotów (dotychczas 50 lotów).
 • Uaktywnienie możliwości hedg’owania pozycji (dotychczas platforma MT5 nie zezwalała na utrzymywanie przeciwstawnych pozycji).

OTWÓRZ RACHUNEK JUŻ TERAZ

Poniżej kilka podstawowych zalet platformy MT5 oferowanej przez Admiral Markets

 • Dodatek MetaTrader 5 Supreme Edition zostanie uruchomiony wraz z aktualizacją warunków handlu. Pozwoli to jeszcze bardziej rozszerzyć funkcje tej zaawansowanej platformy.
 • Level 2 (Głębokość Rynku), który oczywiście jest wspierany przez MT5, pozwoli ocenić płynność, a nawet przewidzieć możliwe krótkoterminowe zmiany cen.
 • MQL5 – zaawansowany język programowania pozwalający na tworzenie automatycznych strategii handlu, wskaźników i skryptów.
 • Aplikacje mobilne MT5 dla systemów iOS i Android, które pozwalają na handel nawet w podróży oraz MetaTrader WebTrader, czyli dostęp do rachunku MT5 z każdej przeglądarki internetowej.
 • Ustawienia Ochrony z tytułu Zmienności, które są obecnie dostępne dla rachunków MT5, będą nadal dostępne!

Wprowadzane ulepszenia są przyszłością handlu online, ponieważ oprogramowanie MetaTrader 5, które zachowuje użyteczność i wygląd MT4, jest nieporównywalnie bardziej zaawansowane i wyposażony w kluczowe funkcje zarówno po stronie klienta, jak i po stronie serwera. Oznacza to, że jest w stanie obsługiwać jeszcze więcej instrumentów, rynków, giełd i ustawień handlu, prawie bez ograniczeń co do elastyczności i skalowalności – i to jest naprawdę dobra wiadomość dla naszych traderów!

Admiral Markets przypomina, że nie ma możliwości zalogowania się na platformie MT5 danymi rachunku MT4, gdyż jest to inna platforma. Jeśli zdecydujesz się na przejście na platformę MetaTrader 5, wystarczy, że otworzysz nowy rachunek Admiral.MT5, a następnie dokonasz transferu wewnętrznego w Gabinecie Inwestora.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here