Naga MarketsBREXIT_logo_AM-1
źródło: www.admiralmarkets.com

Podobnie jak Saxo Bank, również i Admiral Markets zdecydował się na przymusową ochronę swoich klientów przed ewentualnymi skutkami Brexitu. Międzynarodowy broker podnosi wymagania kapitałowe związane z otworzeniem nowej pozycji na instrumentach powiązanych z funtem.


Zmiany wejdą w życie dopiero 20 czerwca br. i potrwają do 27 czerwca. Zakładają one pięciokrotny wzrost wymagań kapitałowych do otworzenia nowych pozycji na wszystkich parach powiązanych z funtem oraz na CFD na FTSE100. Zmiany dotyczyć będą posiadaczy rachunków Admiral.Markets oraz Admiral.Classic. Użytkownicy Admiral.Prime będą musieli zmierzyć się z jedynie dwukrotnym wzrostem wymagań kapitałowych.

Te artykuły również Cię zainteresują
Sprawdź obecne warunki oferowane przez Admiral Markets

Broker tłumaczy, że działanie te ma na celu ochronę klientów przed trudnymi do przewidzenia efektami brytyjskiego referendum, które będzie mieć miejsce 23 czerwca (czwartek). W przypadku mniej płynnych, egzotycznych par takich jak GBPCAD, GBPNZD, GBPCZK, GBPHKD, GBPMXN, GBPPLN, GBPSGD, GBPTRY, GBPZAR przewidziany jest również okres całkowitego braku możliwości zawarcia transakcji. Na tych rynkach dostępna będzie jedynie możliwość zamknięcia aktywnych pozycji. Planowany okres zamknięcia handlu na wyżej wymienionych parach trwać ma od godziny 13:00 23 czerwca do godziny 01:00 dnia następnego.

Admiral Markets zastrzega sobie również prawo do zmiany warunków handlu przed samym głosowaniem oraz tuż po nim w zależności od kondycji rynku. O wszelkich zmianach klienci zostaną poinformowani drogą elektroniczną lub poprzez platformę transakcyjną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURAUD – retest przebitego wsparcia na H4?
Następny artykułKomentarz dzienny Danske
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here