Naga MarketsBroker Admiral Markets przygotował nową ofertę promocyjną, skierowaną szczególnie do początkujących inwestorów.  „Rachunek na START” zasilony jest kwotą 200 euro, którą można wykorzystać do handlu.


Odbierz darmowy bonus i zarabiaj

Dzięki darmowym środkom na rozpoczęcie handlu w wysokości 200 euro, początkujący inwestor może zacząć swoją przygodę z rynkami na rachunku rzeczywistym, nie obawiając się utraty środków. Co więcej, wygenerowany zysk (nieprzekraczający kwoty 200 dolarów) można bez żadnych problemów wypłacić.

 

Oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które:

  • Nie posiadają wystarczającego doświadczenia w tradingu
  • Nie mogą się zdecydować czy rozpoczęcie handlu to dobra decyzja
  • Nie wiedzą czego się spodziewać, kiedy przejdą z rachunku DEMO na rachunek REAL
  • Nie posiadały wcześniej rachunku w Admiral Markets

„Zdajemy sobie sprawę, że początki są trudne, a rynek Forex oraz inne rynki finansowe potrafią zaskoczyć każdego. Jednak błędy popełniane na początku kariery tradingowej są powtarzane przez wszystkich. O błędach popełnianych w tradingu napisano już wiele książek, jednak sama lektura nie wystarczy. Każdy trader powie, że najwięcej można się nauczyć handlując na prawdziwym rynku, prawdziwymi pieniędzmi. Właśnie dlatego oferujemy 200 EUR na start” – pisze o swojej najnowszej ofercie Admiral Markets.

W ramach promocji, środki na rachunku rzeczywistym w wysokości 200 euro dostępne są przez okres dwóch tygodni. Aby poznać więcej informacji na temat oferty, już teraz wnioskuj o Rachunek i skorzystaj z oferty „Rachunek na START”. Pospiesz się, gdyż promocja jest ograniczona czasowo, pamiętając jednocześnie, że dotyczy osób, które nie posiadały wcześniej konta w AM.

 tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here