Naga Marketsccf forex comparic sell buy decyzja opcje binarneW zeszłym tygodniu informowaliśmy Państwa o zmianie warunków handlowych u brokera Admiral Markets, który wprowadził miniloty na indeksy giełdowe. Dzisiaj natomiast, przedsiębiorstwo poinformowało o redukcji spreadów w przypadku kontraktów różnic kursowych (CFD) właśnie na tę grupę instrumentów.


Cięcie o 20%

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie na anglojęzycznej stronie brokera, bid ask spread zredukowano o 20% w przypadku większości najpopularniejszych produktów w tejże klasie aktywów – na czele z DAX30 oraz FTSE.

Te artykuły również Cię zainteresują
Ruch ze strony AM pokazuje, że wśród traderów detalicznych związanych do tej pory głównie z rynkiem walut, pojawia się coraz większe zainteresowanie handlem na indeksach. W obliczu braku wyraźniejszych trendów na rynku FX, szukają bowiem alternatywnych środowisk handlowych.

Andrzej Tomczyk, dyrektor Admiral Markets na Europę Środkowo-Wschodnią
Andrzej Tomczyk, dyrektor Admiral Markets na Europę Środkowo-Wschodnią

O komentarz odnośnie zmiany oferty handlowej poprosiliśmy dyrektora Admiral Markets na Europę Środkowo-Wschodnią, Andrzeja Tomczyka: “Dokładamy wszelkich starań, aby oferta produktowa Admiral Markets doskonale komponowała się z potrzebami zgłaszanymi przez naszych klientów. Mimo, iż instrumenty rynku walutowego wciąż dominują pod względem ilości transakcji, od dłuższego czasu obserwujemy rosnącą dynamikę handlu kontraktami CFD na główne indeksy światowych giełd.”

“W odpowiedzi na zainteresowanie zgłaszane przez naszych klientów, w ubiegłym tygodniu zmniejszyliśmy minimalną jednostkę transakcyjną na kontraktach CFD na DAX i indeksy giełd amerykańskich. Teraz, obniżyliśmy również spready transakcyjne na tych instrumentach. Największą popularnością wśród naszych inwestorów cieszą się kontrakty CFD na niemiecki indeks DAX, które dostępne są w Admiral Markets ze spreadem już od 0.8 punktu. Bez wątpienia, jest to aktualnie najlepsza oferta na rynku” – dodaje A. Tomczyk.

Poniżej zestawienie tabelaryczne porównujące dostępne instrumenty (wraz z ich symbolem na platformie MT4) pod kątem redukcji spreadów – stara i nowa wartość:

2-4

Chcesz skorzystać ze zmienionych warunków handlowych – obniżonych spreadów i minilotów? Porównaj handel na DAX i innych indeksach u brokera Admiral Markets!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here