Naga MarketsAdmiral Markets UK chwali się wyższymi wartościami obrotu. Broker nie zamierza poddawać walki o klienta.

Admiral Markets UK, spółka zależna estońskiego brokera CFD Admiral Markets AS opublikowała raport końcowy za miniony, 2016 rok. Rosnący obrót, a także wyższe wydatki na inwestycje przekonują, że Admiral Markets kontynuuje ekspansję w branży. 


Pomimo późnego terminu publikacji raportu rocznego, uwagę analityków przykuwa wartość obrotu wygenerowanego przez spółkę. Aż 3,5 mln funtów wyniósł przychód brokera licencjonowanego przez brytyjskie Financial Conduct Authority. Porównując opublikowaną dziś wartość z tą raportowaną przed rokiem dochodzimy do prostego wniosku, że wartość obrotu spółki zwiększyła się w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy o około 133%. Mimo wszystko broker zanotował w minionym roku niewielką stratę na działalności w wysokości 27 300 GBP.

Te artykuły również Cię zainteresują
Przypatrując się wartościom wydatków Admiral Markets UK nie można oprzeć się wrażeniu, że broker wrzuca piąty bieg w wyścigu po klienta. Koszty administracyjne spółki wzrosły po koniec 2016 roku do około 3 mln funtów. Same koszty sprzedaży wyniosły ponad 515 tys. GBP. W 2015 roku wynosiły one zaledwie 186 tys. GBP.

Sprawdź jak niskie mogą być spready

Broker przyznaje, że w ostatnim roku do zespołu dołączyło 40 nowych osób. Ten wzrost zatrudnienia w ujęciu procentowym robi jeszcze większe wrażenie, gdyż wynosi aż 400%. Zaledwie 50 osobowy zespół odpowiedzialny jest za działanie spółki, której w 2016 roku tysiące klientów wpłaciło aż 13 mln funtów w depozycie. Kwota ta pod koniec 2017 roku może okazać się jeszcze wyższa za sprawą nieustannie aktualizowanej oferty brokera. Nie tak dawno bowiem Admiral Markets umożliwiło handel Bitcoin Cash, który stał się 5 kryptowalutą w ofercie. Klienci brokera mogą ponadto handlować Bitcoin, Ethereum, Litecoin oraz Ripple.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here