Naga MarketsPo ostatniej zmianie warunków handlowych na CFD, która według Admiral Markets przełożyła się bezpośrednio na zwiększenie zainteresowania tymi instrumentami, broker zdecydował się po raz kolejny usprawnić zasady obsługi tychże instrumentów, rozszerzając jednocześnie listę kontraktów na akcje o Snapchata.


Nowy instrument CFD – #SNAP

“Pragniemy poinformować, że dodajemy kontrakt CFD na amerykańskie akcje – tym razem jest to Snap INC (Snapchat) – #SNAP. Założony w 2011 roku Snapchat jest popularną platformą społecznościową służącą do komunikacji, która przeznaczona jest wyłącznie dla użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych. Według szacunków, obecnie każdego dnia ponad 100 milionów użytkowników generuje blisko 7 miliardów wyświetleń, która to liczba gwałtownie się powiększa, dając firmie ogromną popularność” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu AM.

Należy mieć na uwadze że nowy instrument dostępny będzie jedynie na rachunkach Admiral.Markets korzystających z serwera AM-Live2. Jeśli posiadacie Państwo rachunek Admiral.Markets (dawniej Admiral.Pro) korzystający z serwera AM-Live3 lub AM-Live1, zalecane jest otwarcie nowego rachunku Admiral.Markets z poziomu Gabinetu Inwestora i dokonanie wewnętrznego transferu środków na nowo otwarty rachunek.

Handluj w oparciu o akacje Snapchata

Zmiana minimalnej wielkość kontraktu, kroku wielkości zlecenia oraz godzin handlu dla wszystkich CFD na Akcje US

Od poniedziałku, 20 marca 2017 roku wprowadzone zostaną zmiany dotyczące warunków handlu dla wszystkich kontraktów CFD na akcje amerykańskie. Zmieniona zostanie wielkość minimalnej prowizji, krok wielkości zlecenia oraz wartość pipsa dla minimalnej wielkości zlecenia – będzie można handlować nawet 1 akcją, zaś krok wielkości zlecenia wyniesie również 1 akcję.

Kluczowe cechy dla CFD na amerykańskie akcje:

  • Prowizja – 3 USD za transakcję
  • Nowa minimalna wielkość kontraktu – 1 akcja
  • Nowy krok wielkości zlecenia – 1 akcja
  • Nowa wartość pipsa dla minimalnej wielkości kontraktu – 0.01 pipsa
  • Nowy 3 dniowy swap – Piątek
  • Nowe godziny handlu (EET) – 16:35-23:00 Pn-Pt*

*Należy pamiętać, że w związku ze zmianą czasu w USA na czas letni między 12 a 26 marca 2017 roku (włącznie) rynek w USA otwierać się będzie i zamykać o godzinę wcześniej.

To również powinieneś wiedzieć o CFD:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here