Naga MarketsAdministracja prezydenta Joe Bidena ogłosiła w czwartek, że Departament Energii USA przeznaczy 100 milionów dolarów dofinansowania na wsparcie niskoemisyjnych technologii energetycznych. W tym celu, na mocy rozporządzenia wykonawczego prezydenta Joe Bidena z 27 stycznia w sprawie przeciwdziałania zmianom klimatycznym stworzona została specjalna grupa robocza, która będzie pomagać w ich rozwoju i sprzedaży.

  • Stany Zjednoczone przeznaczą 100 mln USD na rozwój technologii związanej z pozyskiwaniem zielonej energii
  • W tym celu powstała specjalna grupa robocza
  • Przejście na czystą energię na stworzyć nowe miejsca pracy

USA stawiają na czystą energię 

– Umożliwiamy Ameryce tworzenie dobrze płatnych, związkowych miejsc pracy, które skupią się na produkcji czystej energii i nowych technologii oraz narzędzi i infrastruktury, które pomogą nam dostosować się do zmieniającego się klimatu – powiedział Gina McCarthy, krajowa doradczyni ds. klimatu.

Te artykuły również Cię zainteresują
Biały Dom powiedział również, że nowa grupa robocza ds. innowacji klimatycznych skupi się na komercjalizacji technologii, takich jak pozyskiwanie energii z powietrza i magazynowanie jej akumulatorach, a także “położy nacisk na badania w celu wzmocnienia i budowy krytycznych łańcuchów dostaw czystej energii w Stanach Zjednoczonych”.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: nasdaq composite notowania | bitcoin aktualności | sp500 wykres | pkn orlen akcję | kurs bitcoin wykres |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPre-Market: Rynki przed wejściem USA, czyli jak zachować się może dalej DAX i NQ
Następny artykułKsięgowość dla e-commerce bez wychodzenia z domu
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here