Naga MarketsPolski oddział Admiral Markets (AM) poinformował, że stanowisko nowego dyrektora regionalnego przejmuje Adam Narczewski – związany przez wiele lat z X-Trade Brokers (XTB). O planach nowego sternika polskiego oddziału AM informował między innymi portal Finance Magnates.


“Będziemy w trójce najlepszych polskich brokerów”

Adam Narczewski
A. Narczewski nowym dyrektorem krajowym Admiral Markets

Adam Narczewski dołącza do polskiego zespołu Admiral Markets po 10 latach spędzonych w XTB, gdzie pełnił rolę starszego dealera, następnie dyrektora zarządzającego oddziałem węgierskim, a od 2012 i 2013 roku jednocześnie dyrektora do spraw sprzedaży oraz zastępcy dyrektora regionalnego już bezpośrednio z Warszawy.

Na swoim koncie posiada tytuł licencjata w zakresie finansów i rachunkowości na uniwersytecie Winthrop i to właśnie w Stanach Zjednoczonych rozpoczynał swoją karierę w zakresie szeroko rozumianych rynków kapitałowych. Dodatkowo w 2014 roku otrzymał tytuł CFA, będący jednym z najważniejszych potwierdzeń umiejętności i wiedzy rynkowej.

W krótkim wywiadzie opowiadał o swoich planach jako dyrektora krajowego Admiral Markets Polska. W przeciągu najbliższych dwóch lat chce, aby AM znalazł się w trójce najlepszych polskich brokerów:

„Polska posiada bardzo konkurencyjny rynek FX i CFD. Wielu brokerów, lokalnych i zagranicznych, oferuje swoje usługi klientom znad Wisły. Admiral Markets jest obecny na rynku od wielu lat, pracując wytrwale, aby zyskać dobrą reputację. Posiadamy wiele wyjątkowych usług, które wyróżniają naszą ofertę na tle innych brokerów. Moim celem jest wykorzystanie przewagi konkurencyjnej, skupiając się na optymalizacji oferty edukacyjnej”.

Warto zauważyć, że to nie jedyne zmiany kadrowe, które zaszły na polskim rynku w przeciągu minionego weekendu. Niedawno informowaliśmy również, że na stanowisko nowego prezesa XTB został powołany Omar Arnout.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here