Naga Marketsadam backPrzedsiębiorca, członek ruchu cypherpunk i CEO Blockstream, Adam Back, napisał na Twitterze swoje obecne stanowisko dot. ceny BTC. Uważa, że sam czeka na zieloną świecę na wykresie, która pozwoli BTC wzrosnąć o kolejne 2000 USD.

  • Adam Back oczekuje na zieloną świecę dzienna na wykresie BTC.
  • Już w styczniu br. twierdził, że cena 100 000 USD za 1 BTC będzie wkrótce osiągalna.

Oczekiwanie na zieloną świecę dzienną o wartości 2 000 USD

Adam Back napisał na Twitterze, że codziennie czeka na zieloną świecę na wykresie BTC o wartości 2 000 USD. Tym samym pokazał, że jest bardzo byczo nastawiony w kwestii kursu kryptowaluty.

Już zresztą początkiem tego roku Back sugerował, że cena 100 000 USD za 1 BTC jest  bliżej, niż się nam wydaje. Dodawał wtedy, że jesteśmy na ścieżce do „hiperbitoinizacji”, bowiem w USA rośnie inflacja, która do tego znalazła kontrowersyjne uzasadnienie w nowoczesnej teorii monetarnej, która wręcz promuje wysokie skoki cen. Dodajmy to jeszcze raz: napisał to początkiem tego roku. Był to okres, gdy koronawirus nie zamroził jeszcze gospodarek, że sam Fed nie drukował dolarów w aż tak szalonym tempie, jak robi to teraz. Niedawno zaś sam Jerome Powell, szef Rezerwy Federalnej, powiedział, że w kwestii działań antykryzysowych nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Innymi słowy dodruk może być jeszcze przed nami.

Cena bitcoina w najbliższej przyszłości

Mniej więcej w podobnym czasie znany trader „DLavrov”, publikujący swoje analizy na portalu TradingView, udostępnił na nim wykres, który sugerował, że bitcoin rozpocznie teraz testowanie sfery oporu między 9250 a 9550 USD. Dodawał, że jeśli BTC pokona tę strefę, będzie to dobry, byczy sygnał. Dziś zaś za 1 BTC płacimy już ponad 9600 USD.

Możliwe więc, że BTC będzie teraz kontynuowało trend wzrostowy na wykresie i faktycznie cena 100 000 USD stanie się faktem.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here