Naga MarketsAction otworzy kolejne 4 sklepy w marcu, stawia na ekspansję na północy PolskiSieć dyskontów niespożywczych Action kontynuuje rozwój w Polsce, zwiększając swoją obecność w dużych miastach i rozbudowując sieć sklepów w kierunku północy kraju, podano w komunikacie.

InvestCuffs

Action rozszerza swoją działalność

“W ubiegłym tygodniu firma weszła do Krakowa, a dziś otworzyła swój trzeci market w Poznaniu i pierwszy w Myszkowie. Jeszcze w marcu br. sieć powiększy się o kolejne cztery sklepy. Najważniejszym wydarzeniem będzie debiut w województwie pomorskim, który nastąpi wraz z rozpoczęciem działalności Action w Gdańsku” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
“Pierwszy kwartał 2021 roku to bardzo ważny okres w rozwoju Action w Polsce. Na naszym celowniku znalazły się największe aglomeracje – Kraków i Trójmiasto, gdzie do tej pory marka Action była nieobecna, oraz Katowice i Poznań, gdzie mamy już sklepy. To właśnie sukcesy, jakie osiągnęliśmy dotychczas w dużych miastach, pokazały nam, że warto postawić na ekspansję na takich rynkach. Dodatkowo, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, rozbudowujemy naszą sieć dalej w kierunku północy kraju. Poza debiutem w województwie pomorskim w planach na marzec mamy jeszcze m.in. otwarcie pierwszego sklepu Action w Nakle nad Notecią. Będzie to nasza druga lokalizacja w województwie kujawsko-pomorskim” – powiedział dyrektor generalny Action Polska Sławomir Nitek, cytowany w komunikacie.

W przyszłym tygodniu markety Action pojawią się w katowickim Supersamie, centrum handlowym Stopiak w Nowym Targu oraz w Aura Parku w Nakle nad Notecią. Miesiąc firma zakończy otwarciem sklepu w gdańskim Rental Parku, podano także.

“Rozwijając sieć sklepów Action, bierzemy pod uwagę różne formaty – zarówno centra oraz parki handlowe, jak i obiekty wolnostojące. Najważniejszym czynnikiem wyboru lokalizacji jest bliskość klientów oraz potencjał ekonomiczny danego miejsca” – podkreślił Nitek.

Na koniec 2020 sieć podawała, że posiadała 100 sklepów w Polsce.

Action to międzynarodowa sieć dyskontów niespożywczych z 1 700 sklepami w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu, Austrii, Polsce i w Czechach.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here