Naga MarketsAction w restrukturyzacji ma otrzymać odszkodowanie w wysokości 8,58 mln zł za prawo własności nieruchomości położonej w powiecie piaseczyńskim przeznaczonej na realizację inwestycji drogowej, podała spółka.

Action w restrukturyzacji ma otrzymać odszkodowanie w wysokości 8,58 mln zł

“Zarząd Action w restrukturyzacji informuje, iż 16.09.2020 r., doręczona została spółce decyzja wojewody mazowieckiego z dnia 1.09.2020 r. ustalająca wysokość należnego emitentowi odszkodowania w kwocie 8 582 026 zł powiększonej o kwotę 429 101,30 zł, stanowiącą 5% kwoty odszkodowania (…) za prawo własności nieruchomości położonej w powiecie piaseczyńskim, gminie Lesznowola (…) o pow. 1,8891 ha przeznaczonej na realizację inwestycji celu publicznego pod nazwą: “Budowa południowego wylotu z Warszawy drogi ekspresowej S-7 na odcinku od węzła Lotnisko na południowej obwodnicy Warszawy do obwodnicy Grójca – Odcinek “A” […]”, czytamy w komunikacie.

Spółka dodała, że powyższa nieruchomość nie znajduje się w obrębie jej kompleksu biurowo-magazynowego pod adresem jej siedziby i nie była wykorzystywana przez nią w działalności gospodarczej.

Te artykuły również Cię zainteresują
QubicGames

QubicGames kupił prawa do Pocket Mini Golf


“Budowa drogi ekspresowej S-7 w bezpośredniej lokalizacji centrum biznesowego spółki z pewnością przyczyni się do lepszego skomunikowania emitenta z kontrahentami. Powyższa decyzja nie jest ostateczna” – podano także.

Grupa kapitałowa Action skupia firmy działające w obszarze handlu i produkcji urządzeń IT, RTV/AGD, sprzętu biurowego oraz materiałów eksploatacyjnych. Spółka jest notowana na GPW od 2006 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here