Naga MarketsAction bez dopisku „w restrukturyzacji”. Akcje spółki najwyżej od 2016 rokuZarząd Action S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym powziął informację o zarejestrowaniu w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego zmiany w nazwie Spółki polegającej na wykreśleniu oznaczenia „w restrukturyzacji”. W związku z tym, z dniem 22.02.2021 r., firma ponownie brzmi: ACTION Spółka Akcyjna.

  • Powyższa zmiana jest wynikiem prawomocnego zakończenia w dniu 15.12.2020 r. postępowania sanacyjnego prowadzonego wobec Spółki
  • Podstawą wpisu zmiany w nazwie Spółki w rejestrze przedsiębiorców było prawomocne postanowienie o zatwierdzeniu układu z dnia 7.08.2020 r.
  • Notowania akcji w reakcji na informację rosną o ponad 7%

Dziś, tj. 22 lutego 2021 r., KRS zarejestrował zmianę nazwy Spółki na: ACTION S.A. Zmiana ta stanowi wykreślenie z nazwy firmy dopisku „w restrukturyzacji” obowiązkowego dla wszystkich organizacji podczas postępowania sanacyjnego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Naszym celem zawsze było pokonywanie przeszkód i przekuwanie każdego kryzysu w sukces. Taka strategia napędzała nas nawet w najbardziej trudnych momentach sanacji. Wiedzą o tym nasi pracownicy, partnerzy biznesowi i klienci, którym dziś zawdzięczamy zamknięcie tego okresu. Dlatego to właśnie im dedykujemy nową nazwę firmy ACTION S.A. już bez dopisku o restrukturyzacji. To też dla nas cudowny prezent na początek jubileuszowego roku ACTION, w którym obchodzi 30-lecie – komentuje Sławomir Harazin, Wiceprezes Zarządu ACTION S.A.

Zarząd ACTION S.A. informuje jednocześnie, że  powziął informację o zarejestrowaniu w dniu 22.02.2021 r. w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego zmiany wysokości i struktury kapitału zakładowego Emitenta. Kapitał zakładowy Spółki został podwyższony z kwoty 1.695.700 zł. do kwoty 2.003.700 zł., tj. o kwotę 308.000 zł., równą wartości nominalnej 3.080.000 akcji nowej emisji, serii D.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here