Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Grupa Action SA to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

action

Kurs spółki wzrósł dzisiaj o prawie 5% i jest to kolejna dobra sesja w ostatnim czasie. Wzrosty zapoczątkowało odbicie od ważnego wsparcia, a aktualny cel techniczny to strefa oporu, przy okrągłym i psychologicznym poziomie 50 zł. Obserwując dobry nastrój na szerokim rynku jak i na samej spółce, realizacja tego celu wydaje się bardzo prawdopodobna. Wyda dzisiaj rekomendacja Unicredit zakłada wzrost do poziomu 51,56 zł, co dodatkowo może tylko polepszyć nastrój na spółce.

Groclin jest związany z branżą motoryzacyjną, produkuje m.in. poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

groclin

Zupełnie odmienne nastroje panują na spółce Groclin. Nadal trwają bardzo silne spadki i nie szukałbym okazji do kupna. Posiadacze akcji mogą mieć jednak małą nadzieję na jakieś odreagowanie. Kurs znajduje się przy linii trendu, łączącej kilka punktów zwrotnych. Ponadto w poprzedniej tak dużej korekcie, odreagowanie przyszło właśnie po tak głębokich spadkach jakie teraz obserwujemy.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here