Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Action SA to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

action

Spółka kolejny dzień z rzędu zyskała około 2%, wczoraj jednak na sporo niższych obrotach niż we wtorek. I tak takie zachowanie było bardzo pozytywne na tle szerokiego rynku. Cena znajduje się w kluczowym położeniu, tuż „nad przepaścią”. Bronione jest bowiem wsparcie ok. 36 zł, które wyznacza poziom przedniego dołka. Upadek tego poziomu może skutkować poważnymi konsekwencjami. Na razie jednak trwa próba odbicia, kształty świec pokazują, że być może uda się postawić pin bara na wykresie tygodniowym. Byłby to wstępny sygnał możliwej poprawy sytuacji. O takim scenariuszu pisałem ostatnio 18 maja.tokeneo

Colian Holding SA jest silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki oraz firmy Ziołopex – producenta, eksportera i importera przypraw, herbat oraz bakalii.

colian

Dopełniona została luka cenowa, która powstała 15 maja w czasie bardzo dynamicznych wzrostów. W tym miejscu nie mamy jednak czytelnego wsparcia ani też nie widać jak na razie reakcji kupujących. W odrobinę szerszym horyzoncie kurs porusza się wewnątrz kanału wzrostowego. Porównując zasięgi poprzednich korekt, potencjalny koniec aktualnej wypadałby w rejonie 3,60 zł. W tym miejscu mamy także wsparcie w postaci poprzedniego wierzchołka. Wydaje się więc, że w panującym trendzie wzrostowym obszar okolic 3,50 – 3,60 czyli w zasadzie dolna krawędź kanału może być ciekawym miejscem do powrotu popytu. O wzrostach informujemy od 15 października ubiegłego roku.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here