Naga MarketsGrupa ACE (Automotive Components Europe S.A.) jest dostawcą komponentów samochodowych do systemu hamulcowego.

ace d1

Wykres dzienny pokazuje, że niedawno wybita została około 1,5 roczna linia trendu spadkowego. Kluczowy poziom dla dalszych wzrostów stanowiły okolice 10,40 zł. Poziom ten także został pokonany, a jest on o tyle ważny, że oznacza realizację formacji podwójnego dna, której zasięg wypada w rejonie 14 zł. Aktualnie można spodziewać się korekcyjnego cofnięcia. Wsparcie przebiega we wspomnianej okolicy 10,40 zł ale także okrągły poziom 10 zł może stanowić istotne wsparcie.

ace mn

Także wykres miesięczny potwierdza pozytywne sygnały powrotu do wzrostów. Widać tutaj, że podwójne dno z wykresu dziennego to dwa pin bary na ważnym wsparciu, które mogą zwiastować wzrosty nie tylko do 14 zł, ale nawet powrót na poprzedni szczyt czyli w rejon 16 zł.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapiski giełdowego spekulanta: Apator, Grupa Azoty, Kruk
Następny artykułCAD/JPY i obiecujące wybicie.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here