Naga MarketsAB wycenione na 78,80 zł. Kurs przy linii trendu Analitycy DM BOŚ, w raporcie z 25 lipca, obniżyli wycenę akcji AB do 78,8 zł z 85 zł i utrzymali rekomendację na poziomie „kupuj”. Raport wydano przy kursie 59,40 zł.

„Chociaż od wydania przez nas rekomendacji fundamentalnej +Kupuj+ stopa zwrotu z inwestycji w AB osiągnęła 225 proc. (z uwzgl. dywidendy), nadal dostrzegamy spory dwucyfrowy potencjał wzrostu kursu akcji wobec naszej 12-miesięcznej wyceny w wysokości 78,8 zł na akcję. Dlatego też podtrzymujemy długoterminową rekomendację fundamentalną +Kupuj+” – napisano w rekomendacji.Test linii trendu

„Obecnie walory AB są notowane przy relatywnie niewygórowanych mnożnikach P/E i EV/EBITDA na 2021 (odpowiednio ok. 7,7x i 6,3x), co implikuje odpowiednio ok. 47 proc. i 35 proc. dyskonto względem porównywalnych spółek” – dodano. Na wykresie kurs oscyluje przy linii trendu po większej korekcie, co może zwiększać szanse na odbicie.


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here