TMS


Grupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów w Europie. Notowana na GPW od 2006 roku spółka prowadzi działalność w Polsce, Czechach i na Słowacji sprzedając produkty największych światowych producentów nowoczesnych technologii do ponad 16 500 partnerów handlowych.

Wykres miesięczny obejmujący całą historię notowań wskazuje, że ważnym poziomem są okolice 26 zł. Przy tym poziomie pojawiały się dwa ważne szczyty, a ostatnio dwa ważne dołki. Ostatnie odbicie od tego wsparcia nadal jest kontynuowane. Wydaje się, że naturalnym dla niego celem jest poprzednie maksimum czyli rejon 44 zł.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

Na wykresie dziennym widać, że od lipca ubiegłego roku trwa ruch wzrostowy. W tym trendzie kolejne dołki pojawiają się na coraz wyższych poziomach. Niedawno doszło do wybicia kluczowego, dobrze respektowanego oporu okolic 37 zł. Jest to pozytywna informacja, wskazująca że prawdopodobnym kolejnym celem popytu jest historyczny szczyt. Poziom poprzedniego dołka to 33,52 zł, teoretycznie więc korekta do tych okolic nie powinna wywoływać paniki. Wczorajsze spadki były dość gwałtowne, aczkolwiek dopiero zejście poniżej poprzedniego dołka może być sygnałem ostrzegawczym.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here