Naga MarketsAB SA to pochodzący z Wrocławia dystrybutor sprzętu IT.

ab mn

Na wykresie miesięcznym nadal trwa trend wzrostowy, kurs znajduje się ponad dwoma poprzednimi szczytami, a korekta na razie zatrzymuje się właśnie na tym poziomie. Optymistycznie wyglądają długie cienie świec miesięcznym, które mogą zwiastować koniec korekty.

ab w1

Na interwale tygodniowym można zauważyć lekkie odreagowanie po teście ważnego wsparcia. Nie jest ono na razie na tyle silne, aby mówić o końcu korekty.

ab d1

Teza z poprzedniego wykresu potwierdza się na dziennym wykresie, gdzie mamy kanał o nachyleniu spadkowym. Kurs zbliża się do jego górnej krawędzi co ponownie może wzmóc aktywność podaży. Pierwszym sygnałem bliskości końca korekty byłoby właśnie wybicie ceny ponad kanał spadkowy.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNewag [NWG] – Analiza na zamówienie
Następny artykułGBPJPY – okazja do zajęcia pozycji krótkiej
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here