Naga Marketsab saAB uchwaliło programu skupu do 3 237 528 akcji własnych za maksymalnie (wraz z kosztami nabycia) 15 mln zł, podała spółka.

„Akcje będą nabywane przez emitenta w celu ich umorzenia” – czytamy w komunikacie.Program rozpocznie się w dniu 19 września 2019 r. i będzie trwał do 20 grudnia 2021 r. albo do chwili wyczerpania wskazanej wyżej kwoty maksymalnej. Akcje nabywane będą za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. – Santander Biuro Maklerskie, podano także.

„Nabywanie akcji będzie dokonywane na następujących zasadach:

a) cena nabycia akcji nie może przekraczać wartości wyższej spośród ceny akcji z ostatniej niezależnej transakcji giełdowej i najwyższej bieżącej niezależnej oferty kupna w systemie obrotu,

b) liczba akcji nabywanych w ciągu jednego dnia nie może przekroczyć 25% średniego dziennego wolumenu obrotu akcjami emitenta, jaki został notowany na giełdzie w ciągu ostatnich 20 dni notowań poprzedzających dzień nabycia akcji,

c) niezależnie od postanowień wskazanych w lit. a) – b), minimalna cena nabycia akcji nie może być niższa od 1 zł za jedną akcję i nie może być wyższa niż 30 zł za jedną akcję” – czytamy dalej.

Źródło: ISBnews

invest

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Sytuacja na wykresie:

Notowania spółki rosły dzisiaj o ponad 7% przy bardzo dobrych obrotach. Wydaje się, że po okresie mocnych spadków, obecne czasy są dla spółki bardziej korzystne. Na wykresie mamy wybicie po okresie korekty i prawdopodobnie kurs będzie kierować się na główny opór w rejonie 21,50 zł.

ab pl

Czytaj także: Akcje PKN Orlen na ważnym wsparciu. Plany przejęcia firmy Ruch S.A.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here