Naga MarketsGrupa AB plasuje się w czołówce największych dystrybutorów IT w Europie.

ab

Podczas wczorajszej sesji spółka opublikowała raport z wynikami za rok obrotowy 2018/2019. Zysk netto w ciągu ostatnich 12 miesięcy wyniósł 57,78 mln zł wobec 60,95 mln zł rok wcześniej. Zysk operacyjny wyniósł 85,24 mln zł wobec 98,03 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 8,79 mld zł wobec 8,23 mld zł rok wcześniej. Stanowi to 7% wzrost i rekordowo wysoki poziom w historii firmy. Wzrost przychodów w II kwartale wyniósł 16%. Spółka wyraziła zadowolenie z uzyskanych wyników. Wcześniej spółka informowała o rozpoczęciu skupu akcji własnych. Mamy więc okres dobrych informacji, które mogą pomóc w podtrzymaniu ostatniej zwyżki. Na wykresie mamy odbicie od kluczowego oporu. Wydaje się jednak, że po ostatnich informacjach, po korekcie, popyt powinien ponownie spróbować zaatakować ten poziom.

Inwestuj z dźwignią na GPW w surowce, waluty, indeksy oraz spółki polskie oraz zagraniczne. Wszystko dzięki certyfikatom Turbo emitowanym przez ING N.V. Zdywersyfikuj swój portfel inwestycyjny i wybierz spośród 400 różnych certyfikatów. Dowiedz się więcej na temat certyfikatów dzięki Akademii ING.

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Ultimate Games prowadzi działalność na rynku gier wideo, specjalizując się w zakresie produkcji i dystrybucji gier na komputery stacjonarne oraz urządzenia mobilne.

ultimate games

Spółka odnotowała wczoraj koleją słabą sesję przy malejących obrotach. Cały czas trwa więc okres korekty w szerszym trendzie wzrostowym. Wczoraj firma poinformowała o podpisaniu umowy z Red Dev Studio w zakresie współpracy przy produkcji gier. Celem jest ustalenie warunków współpracy stron w zakresie produkcji od 2 do 4 gier planowanych do wydania na lata 2020-2022, których wydawcą będzie Ultimate Games, a producentem Red Dev. Notowania spółki podlegają od pewnego czasu korekcie. Ma ona dość rozbudowany charakter. Spoglądając na wykres dzienny wydaje się, że trend wzrostowy nie jest jednak zagrożony. Wszystko wskazuje na to, że niebawem cena będzie testować kluczowe wsparcie oraz linię trendu, co może dać szansę na zainicjowanie odbicia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here