Naga MarketsGrupa AB jest czołowym europejskim dystrybutorem sprzętu IT.

ab pl

Te artykuły również Cię zainteresują

Notowania spółki nieznacznie zyskiwały podczas sesji z ubiegłego piątku. W szczytowym momencie kurs zanotował poziom 21 zł. Wszystko więc wskazuje na kolejny atak na kluczową strefę oporu. Spółka prognozuje poprawę wyników, a dodatkowo zarządzono skup akcji własnych. W miniony piątek spółka poinformowała o rozpoczęciu współpracy w Polsce z firmą Axis Communications. W jej wyniku oferta AB poszerzy się o najwyższej jakości rozwiązania monitoringu wizyjnego, które odpowiadają m.in. za realizację zadań kontroli dostępu i zarządzanie materiałem wideo w tym zaawansowaną analitykę obrazu, stosowaną m.in. w handlu detalicznym, logistyce, produkcji i transporcie. Warto dodać, że ten segment cały czas rośnie, w Polsce w tempie dwucyfrowym.


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Zobacz również: AB S.A. zaczyna skupować akcje. Kurs w górę o ponad 7% w kierunku 21,50 zł

Trakcja jest jedną z największych spółek działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w Polsce.

trakcja

Spółka odnotowała udaną sesje podczas ubiegłego piątku. Notowania otworzyły się luką wzrostową, a kurs szybko sięgnął poziomów ponad 2 zł. Także obroty tego dnia stały na zadowalającym poziomie. Powodem zwyżki była informacja o podpisaniu umowy z PKP Polskimi Liniami Kolejowymi na zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych na odcinku między Bronowem, a Wisłą Głębice. Wartość kontraktu szacowana jest na niemal 350 mln zł netto. Prace mają być realizowane do 23 grudnia 2021 roku. Na wykresie sytuacja spółki wygląda nadal słabo. Mamy układ coraz niższych szczytów, a kolejne odbicia są tylko chwilowe. Kolejne szczyt pojawiają się dość blisko siebie i jeżeli taki układ się utrzyma, to kurs ma jeszcze potencjał do dalszego wzrostu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here