Naga MarketsAB SA to pochodzący z Wrocławia dystrybutor sprzętu IT.

abpl w1

Sprawdź ofertę brokera HFT w zakresie inwestycji na spółkach z GPW

Wykres tygodniowy pokazuje, że po przełamaniu linii trendu obecnie może dojść do przełamanie poziomu ostatniego dołka czyli okolic 29,50 zł. Jeżeli do tego dojdzie potwierdzałoby to przewagę po stronie podaży i może oznaczać dalsze spadki nawet do okolic wsparcia przy 23,50 zł.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym, odbierz nagrodę gwarantowaną i wygraj 35 000 zł

abpl d1

Na wykresie dziennym widać, że wybicie z formacji trójkąta, o którym pisałem 3 marca wystarczyło jedynie na dojście do najbliższego, znaczącego oporu. Dwukrotny test okolic 37 zł wywołał spadki, które trwają do dzisiaj. Wydaje się, że obecnie pęka poziom dołka z połowy listopada ubiegłego roku. Przed głównym wsparciem przy 23,50 zł można wyznaczyć także mniej znaczący lokalny poziom w rejonie 27,50 zł. Wydaje się, że można tam liczyć na choćby korekcyjne odbicie, a jeżeli i to wsparcie upadnie to kurs będzie kierował się w stronę 23,50 zł.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 15.06.2016
Następny artykułPoranny komentarz rynkowy – czekamy na FOMC!
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here